Przegląd prasy: "Adrian Zandberg"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

Rejony przygraniczne z problemami w dostępie do Internetu - CyberDefence24
CyberDefence24CyberDefence24 :: wczoraj o 15:19

Rejony przygraniczne we wschodniej Polsce mają problemy z dostępem do Internetu. Jest to szczególnie bolesne w czasie trwania pandemii, gdzie występuje dodatkowe zapotrzebowanie na pracę zdalną.  Sekretarz stanu w KPRM Marek Zagórski zapowiada skierowanie większych funduszy na rozbudowę infrastruktury telekomunikacyjnej. 


Burza w Sejmie! Posłanki zablokowały obrady, Kaczyński chroniony przez straż, Zandbergowi puściły nerwy - KOBIETA.PL
KOBIETA.PLKOBIETA.PL :: ostatni wtorek o 21:48

Do przewidzenia było to, jak dziś będą wyglądać sejmowe obrady. Emocje z ulicznych i internetowych protestów znalazły swój wyraz również wśród poselskich ław. Szczególnie aktywne i solidarne okazały się kobiety, którym wtórowali posłowie opozycji. W pewnym momencie potrzebna była aż marszałkowska straż. Co wydarzyło się w Sejmie?


Moment próby "dobrej zmiany". "PiS boi się tego, co widzi na ulicach polskich miast, miasteczek i wsi" - Wiadomosci Gazeta.pl
Wiadomosci Gazeta.plWiadomosci Gazeta.pl :: ostatni wtorek o 07:49

- Rządzący byli przekonani, że dominującą emocją społeczną jest dzisiaj strach przed epidemią, obawa o zdrowie i życie swoje i bliskich. Uznali, że epidemia zatrzyma ludzi w domach i zapobiegnie protestom po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Boleśnie się pomylili - mówi w rozmowie z Gazeta.pl politolożka dr hab. Ewa Marciniak z Uniwersytetu Warszawskiego.


Przemysław Czarnek o protestach po wyroku TK ws. aborcji. Padły ostre słowa - Wiadomości Radio Zet
Wiadomości Radio ZetWiadomości Radio Zet :: ostatni piątek o 16:16

Aborcja ze względu na ciężkie wady płodu niezgodna z konstytucją - orzekł Trybunał Konstytucyjny. W czwartek przeciw wyrokowi TK w Warszawie protestowały setki osób. - Te protesty były absolutnie skandaliczne, wulgarne, obsceniczne, świadczą o złej woli protestujących. A Trybunał zachowuje się logicznie, konsekwentnie i zgodnie z konstytucją. Konstytucja zwyciężyła - powiedział w piątek minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.


Zakaz aborcji oburzył internautów. W sieci zawrzało! Zobacz memy - Poznań NaszeMiasto.pl
Poznań NaszeMiasto.plPoznań NaszeMiasto.pl :: ostatni piątek o 09:00

Trybunał Konstytucyjny 22 października orzekł, że ustawowe zapisy zezwalające na aborcję ze względu na poważne wady płodu są niezgodne z konstytucją RP. Oznacza to, że odtąd wykonywanie takich zabiegów jest w Polsce nielegalne. Po tej decyzji w sieci zawrzało, a tłumy kobiet wyszły protestować na ulice polskich miast. Jak internauci komentują czwartkowy wyrok? Zobacz galerię z memami.


Zakaz aborcji. Wyrok TK wywołał oburzenie internautów. "Szatan, nie szatan. I tak urodzisz!" Zobacz memy - Głos Wielkopolski
Głos WielkopolskiGłos Wielkopolski :: ostatni piątek o 08:40

Zakaz aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego lub nieodwracalnego upośledzenia płodu - to efekt wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zapadł w czwartek, 22 października. TK orzekł, że takie aborcje są niezgodne z konstytucją. Ta decyzja wywołała olbrzymie oburzenie wśród internautów, a wiele kobiet wyszło na ulice polskich miast. Polacy nie zostawiają suchej nitki na wyroku. Jak go komentują? Zobacz memy.